info@sozgenturizm.com
+90 256 612 4949
Sözgen Turizm

Sözgen Turizm ailesi olarak faaliyete geçtiğimiz yıl olan 1996 yılını doğum günümüz olarak kabul ediyoruz. Yaklaşık 20 seneyi aşan süredir sizleri güven ile taşımaya devam ediyoruz.

Tecrübemiz, sizlere olan sorumluluğumuz ve tam bir takım çalışması ruhuyla yaptığımız işler, bizleri bu sektöre ve sizlere tanıtmakta birer aynadır.

Sözgen Turizm Organizasyon ve Taşımacılık Ltd. Şti. sektörde 1996 yılından beri hizmet vermekte olup, alt yapısı, kadrosu, araç filosu ve turizm bilinçli işletme tecrübesiyle, seyahat accenalarına, özel ve kamu kurum ve kuruluşlarına özenle seçilmiş, güvenilir, sigortalı, turizm donanımlı, araç kontrol takip sistemli, son model ve D-2 belgeli araçlarıyla turizm taşımacılık sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

 

Sözgen Turizm

Misyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı taşımacılık şirketi olmak,
Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak,
Üstlendiğimiz görev ve hedeflerimizde farklılıklar yaratarak üstün hizmet hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından yüksek başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korumak, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmak.

Vizyonumuz

Taşımacılık sektöründe hizmet verdiğimiz bölgelerde, lider kimliğimiz; yol emniyeti, güvenilirliğimiz, hizmet öncülüğümüz, araç kalitemiz ile her zaman ilk tercih olmaya devam ederken, hizmet verdiğimiz turizm sektöründe çıtayı yükselten sektör lideri olmak.